23 березня 2019 Суботнік "Україна.Воля.Життя."

Головна / 23 березня 2019 Суботнік "Україна.Воля.Життя."
23 березня у сквері Гідропарк, р.Дніпро, м. Києва, відбувся суботник, участь у якому взяли члени СГО " УКРАЇНА. ВОЛЯ. ЖИТТЯ." кияни, жителі міста, спортсмени, працівники закладів культури підпорядкованих управлінню культури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської райдержадміністрації
Актуальна гаряча тема забруднення навколишнього середовища стоїть вже не один десяток років. Багато розмов на цю тему серед усіх верств населення. Розмов. А як часто від розмови доходить до справи? Лише деякі жителі усвідомлено стежать за чистотою того місця де живуть і куди приходять відпочивати. Прийшов на природу, поприбирав після когось. Потім сів, відпочив. Поприбирав після себе - в кращому випадку.Але по факту ми бачимо зовсім іншу картину. Купи десятирічного сміття, які вже за стільки років мохом встигли ушляхетнитися. Звалища в лісі, у яких в жерстяних банках дикі птахи звили свої гнізда, а лисички і кабанчики мирно сплять у порожніх телевізорних корпусах і снідають залишками зубної пасти."Наполегливою працею" ми все це зробили своїми руками, залишаючи після себе нетлінні результати життєдіяльності і ліні. Лисичка не піде і не викине порожню пивну пляшку в урну з трьох причин: вона не знає що таке урна, в лісі немає урн, у лисички немає навику ідентифікувати сміття і відповідно його викидати. Нерозумно? Дико? Але це факт.

Зате такий навик є у людини. Цією та багатьма іншими надздібностями ми відрізняємося від цих тварин. Ми можемо збиратися в групи відповідно донаших суперздатностей і робити добрі справи. І такою командою супергероїв ми зібралися 23 березня на Суботник 2019 "Я роблю Київ чистим". Ми будемо прибирати територію Біля р.Дніпра, озера в Києві, яке знаходиться між житловими масивами Троєщина і Оболонь. Будемо відбирати у білочок пивні кришки, бички і різні латексні пристосування.  Роби суботник і зроби Київ чистим.